Zbiorniki szczelne

Bezodpływowe zbiorniki na ścieki typu EKO.

Bezodpływowy zbiornik na ścieki, to nic innego jak szambo. Jeśli z jakichkolwiek względów, takich jak: lokalne uwarunkowania prawne, przepisy z zakresu ochrony środowiska, nietypowe warunki gruntowe, tymczasowość rozwiązania, lub inne – montaż biologicznej oczyszczalni ścieków jest niemożliwy – polecamy zakup bezodpływowych,  niezawodnych i trwałych zbiorników naszej produkcji.

Poniższy rysunek pokazuje schematycznie budowę bezodpływowego zbiornika na ścieki, typu EKO. Niebieska strzałka wskazuje wlot.

 

1. Bezodpływowy zbiornik na ścieki

2. Doprowadzenie ścieków

3. Odpowietrzenie

4. Właz rewizyjny i do wybierania zawartości

5. Dodatkowe nadstawki (nadbudowy włazu rewizyjnego – stosowane przy głebszym posadowieniu zbiornika) - 20cm, 30cm, 40cm, 55cm

Wybór najwłaściwszego zbiornika bezodpływowego uzależniony jest tylko i wyłącznie od tego jaka ilość ścieków będzie do niego zrzucana. I tak na przykład w domku na działce, gdzie pojawiacie się Państwo jedynie w wekendy – powinien wystarczyć model podstawowy, czyli EKO-2800, ale już w domu – przy tej samej liczbie użytkowników sugerujemy modele EKO-4500 lub EKO-8000. Proszę pamiętać, że im mniejszy zbiornik – tym częściej trzeba będzie korzystać z usług firmy asenizacyjnej – a to oznacza stałe, niemałe wszak koszty. Poniżej podajemy pojemności poszczególnych modeli:

- zbiornik bezodpływowy EKO-2800 – pojemność rzeczywista 2.800 litrów,

- zbiornik bezodpływowy EKO-4500 – pojemność rzeczywista 4.500 litrów,

- zbiornik bezodpływowy EKO-8000 – pojemność rzeczywista 8.000 litrów.

Jeśli powyższe pojemności są zbyt małe dla Państwa potrzeb, to proszę pamiętać, że zbiorniki można ze sobą łączyć – uzyskując w ten sposób praktycznie dowolne pojemności . Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

• Bezodpływowe zbiorniki na ścieki, typu EKO, są całkowicie bezpieczne dla środowiska, w trakcie ich używania do otoczenia nie uwalniają się żadne szkodliwe substancje.

• Nasze bezodpływowe zbiorniki na ścieki można montować w trudnych warunkach gruntowych – np. pod ciągami komunikacyjnymi, w miarę rosnących potrzeb rozbudowywać lub przenosić, można je bezpiecznie montować nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych.

• Bezodpływowe zbiorniki na ścieki produkowane przez naszą firmę są: lekkie, trwałe, wytrzymałe.

• Nasze produkty posiadają długą, dziesięcioletnią gwarancję producenta, przez co użytkownik zyskuje pewność, bezpieczeństwo i komfort  użytkowania.

• Jako jedni z nielicznych na rynku dajemy pełne wsparcie merytoryczne dla samodzielnej instalacji, na każdym jej etapie.

• Samodzielny montaż nie powoduje utraty gwarancji – jeśli zostanie wykonany zgodnie z naszymi zaleceniami.

 

Zapraszamy do kontaktu,  z pewnością znajdziemy rozwiązanie najlepsze do Państwa potrzeb.